Lock CT-200-3000 PC1
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: MCT3209PC1
EAN kod: 7321678034405
Benämning: Lock CT-200-3000 PC1
Benämning
Lock CT-200-3000 PC1
Benämning medium
Lock CT-200-3000 PC1
Längd
3000 mm
Bredd
221 mm
Höjd
12 mm