Kabelstege KHZP-1000 3m Fzv
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 783523
EAN kod: 3606480535598
Benämning: Kabelstege KHZP-1000 3m Fzv
Benämning
Kabelstege KHZP-1000 3m Fzv
Benämning medium
Längd
3000 mm
Bredd
1000 mm
Höjd
55 mm