Kabelstege KHZP-1000 3m Fzv vit
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 783531
EAN kod: 7321677835317
Benämning: Kabelstege KHZP-1000 3m Fzv vit
Kommersiellt och webb
Färg
White NCS S 0500 N gl30
Lokal kod (e-nr)
Benämning
Benämning medium
Längd
3000 mm
Bredd
1000 mm
Höjd
55 mm