Kabelstege KHZSP-200 4m Fzs vit
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 718599
EAN kod: 7321677185993
Benämning: Kabelstege KHZSP-200 4m Fzs vit
Kommersiellt och webb
Färg
White NCS S 0500 N gl30
Lokal kod (e-nr)
Benämning
Benämning medium
Längd
4000 mm
Bredd
200 mm
Höjd
55 mm