Kabelstege KHZSP-300 4m Fzs vit
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 718600
EAN kod: 7321677186006
Benämning: Kabelstege KHZSP-300 4m Fzs vit
Kommersiellt och webb
Färg
White NCS S 0500 N gl30
Lokal kod (e-nr)
Benämning
Benämning medium
Längd
4000 mm
Bredd
300 mm
Höjd
55 mm