Kabelstege KHZSP-300 4m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795123
EAN kod: 3606480692826
Benämning: Kabelstege KHZSP-300 4m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120355 - Wibe - Kabelstege KHZSP-300, L=4m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-300 4m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-300, L=4m Zink+
Längd
4000 mm
Bredd
300 mm
Höjd
55 mm