Kabelstege KHZSP-300 6m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795128
EAN kod: 3606480692833
Benämning: Kabelstege KHZSP-300 6m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120360 - Wibe - Kabelstege KHZSP-300, L=6m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-300 6m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-300, L=6m Zink+
Längd
6000 mm
Bredd
300 mm
Höjd
55 mm