Kabelstege KHZSP-400 4m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795124
EAN kod: 3606480692840
Benämning: Kabelstege KHZSP-400 4m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120356 - Wibe - Kabelstege KHZSP-400, L=4m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-400 4m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-400, L=4m Zink+
Längd
4000 mm
Bredd
400 mm
Höjd
55 mm