Kabelstege KHZSP-400 6m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795129
EAN kod: 3606480692857
Benämning: Kabelstege KHZSP-400 6m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120361 - Wibe - Kabelstege KHZSP-400, L=6m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-400 6m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-400, L=6m Zink+
Längd
6000 mm
Bredd
400 mm
Höjd
55 mm