Kabelstege KHZSP-500 4m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795125
EAN kod: 3606480692864
Benämning: Kabelstege KHZSP-500 4m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120357 - Wibe - Kabelstege KHZSP-500, L=4m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-500 4m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-500, L=4m Zink+
Längd
4000 mm
Bredd
500 mm
Höjd
55 mm