Kabelstege KHZSP-500 6m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795130
EAN kod: 3606480692871
Benämning: Kabelstege KHZSP-500 6m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120362 - Wibe - Kabelstege KHZSP-500, L=6m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-500 6m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-500, L=6m Zink+
Längd
6000 mm
Bredd
500 mm
Höjd
55 mm