Kabelstege KHZSP-600 4m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795126
EAN kod: 3606480692888
Benämning: Kabelstege KHZSP-600 4m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120358 - Wibe - Kabelstege KHZSP-600, L=4m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-600 4m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-600, L=4m Zink+
Längd
4000 mm
Bredd
600 mm
Höjd
55 mm