Kabelstege KHZSP-600 6m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795131
EAN kod: 3606480692895
Benämning: Kabelstege KHZSP-600 6m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120363 - Wibe - Kabelstege KHZSP-600, L=6m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-600 6m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-600, L=6m Zink+
Längd
6000 mm
Bredd
600 mm
Höjd
55 mm