Kabelstege KHZPV-1000 6m Fzv vit
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 716401
EAN kod: 7321677164011
Benämning: Kabelstege KHZPV-1000 6m Fzv vit
Kommersiellt och webb
Färg
White NCS S 0500 N gl30
Lokal kod (e-nr)
Benämning
Benämning medium
Längd
6000 mm
Bredd
1000 mm
Höjd
150 mm