Stege KHZPV-1000 6m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 784072
EAN kod: 7321677840724
Benämning: Stege KHZPV-1000 6m Sf
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 784072 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-1000 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Benämning
Stege KHZPV-1000 6m Sf
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-1000 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Längd
6000 mm
Bredd
1000 mm
Höjd
150 mm