Stege KHZPV-200 6m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 784066
EAN kod: 7321677840663
Benämning: Stege KHZPV-200 6m Sf
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 784066 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-200 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Benämning
Stege KHZPV-200 6m Sf
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-200 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Längd
6000 mm
Bredd
200 mm
Höjd
150 mm