Kabelstege KHZPV-300 6m Fzv
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 717983
EAN kod: 7321677179831
Benämning: Kabelstege KHZPV-300 6m Fzv
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120428 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-300 varmförzinkad 6 m.
Benämning
Kabelstege KHZPV-300 6m Fzv
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-300 varmförzinkad 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
300 mm
Höjd
150 mm