Stege KHZPV-300 6m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 784067
EAN kod: 7321677840670
Benämning: Stege KHZPV-300 6m Sf
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 784067 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-300 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Benämning
Stege KHZPV-300 6m Sf
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-300 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Längd
6000 mm
Bredd
300 mm
Höjd
150 mm