Kabelstege KHZPV-400 6m Fzv
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 717984
EAN kod: 7321677179848
Benämning: Kabelstege KHZPV-400 6m Fzv
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120434 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-400 varmförzinkad 6 m.
Benämning
Kabelstege KHZPV-400 6m Fzv
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-400 varmförzinkad 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
400 mm
Höjd
150 mm