Stege KHZPV-400 6m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 784068
EAN kod: 7321677840687
Benämning: Stege KHZPV-400 6m Sf
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 784068 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-400 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Benämning
Stege KHZPV-400 6m Sf
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-400 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Längd
6000 mm
Bredd
400 mm
Höjd
150 mm