Kabelstege KHZPV-400 6m Fzv vit
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 723392
EAN kod: 7321677233922
Benämning: Kabelstege KHZPV-400 6m Fzv vit
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120433 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-400 stål Zinkpox vit 6 m.
Kommersiellt och webb
Färg
White NCS S 0500 N gl30
Lokal kod (e-nr)
Benämning
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-400 stål Zinkpox vit 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
400 mm
Höjd
150 mm