Kabelstege KHZPV-500 6m Fzv
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 717985
EAN kod: 7321677179855
Benämning: Kabelstege KHZPV-500 6m Fzv
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120438 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-500 varmförzinkad 6 m.
Benämning
Kabelstege KHZPV-500 6m Fzv
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-500 varmförzinkad 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
500 mm
Höjd
150 mm