Stege KHZPV-500 6m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 784069
EAN kod: 7321677840694
Benämning: Stege KHZPV-500 6m Sf
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 784069 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-500 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Benämning
Stege KHZPV-500 6m Sf
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-500 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Längd
6000 mm
Bredd
500 mm
Höjd
150 mm