Kabelstege KHZPV-600 6m Fzv
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 717986
EAN kod: 7321677179862
Benämning: Kabelstege KHZPV-600 6m Fzv
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120440 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-600 varmförzinkad 6 m.
Benämning
Kabelstege KHZPV-600 6m Fzv
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-600 varmförzinkad 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
600 mm
Höjd
150 mm