Stege KHZPV-600 6m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 784070
EAN kod: 7321677840700
Benämning: Stege KHZPV-600 6m Sf
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 784070 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-600 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Benämning
Stege KHZPV-600 6m Sf
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-600 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Längd
6000 mm
Bredd
600 mm
Höjd
150 mm