Stege KHZPV-800 6m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 784071
EAN kod: 7321677840717
Benämning: Stege KHZPV-800 6m Sf
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 784071 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-800 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Benämning
Stege KHZPV-800 6m Sf
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-800 Syrafast stål AISI316L 6 meter
Längd
6000 mm
Bredd
800 mm
Höjd
150 mm