Kabelstege KHZSP-200 4m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795122
EAN kod: 3606480692802
Benämning: Kabelstege KHZSP-200 4m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120354 - Wibe - Kabelstege KHZSP-200, L=4m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-200 4m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-200, L=4m Zink+
Längd
4000 mm
Bredd
200 mm
Höjd
55 mm