Kabelstege KHZSP-200 6m Z+
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU795127
EAN kod: 3606480692819
Benämning: Kabelstege KHZSP-200 6m Z+
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120359 - Wibe - Kabelstege KHZSP-200, L=6m Zink+
Benämning
Kabelstege KHZSP-200 6m Z+
Benämning medium
Kabelstege KHZSP-200, L=6m Zink+
Längd
6000 mm
Bredd
200 mm
Höjd
55 mm