Kabelstege KHZPS-1000 6m Fzs
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 725356
EAN kod: 7321677253562
Benämning: Kabelstege KHZPS-1000 6m Fzs
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120104 - Wibe - Kabelstege KHZPS-1000 sendzimirförzinkad 6 m.
Benämning
Kabelstege KHZPS-1000 6m Fzs
Benämning medium
Kabelstege KHZPS-1000 sendzimirförzinkad 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
1000 mm
Höjd
55 mm