Kabelstege KHZPS-500 6m Fzs
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 725354
EAN kod: 7321677253548
Benämning: Kabelstege KHZPS-500 6m Fzs
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120103 - Wibe - Kabelstege KHZPS-500 sendzimirförzinkad 6 m.
Benämning
Kabelstege KHZPS-500 6m Fzs
Benämning medium
Kabelstege KHZPS-500 sendzimirförzinkad 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
500 mm
Höjd
55 mm