Kabelstege KHZPS-800 6m Fzs
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 781099
EAN kod: 7321677810994
Benämning: Kabelstege KHZPS-800 6m Fzs
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120105 - Wibe - Kabelstege KHZPS-800 sendzimirförzinkad 6 m.
Benämning
Kabelstege KHZPS-800 6m Fzs
Benämning medium
Kabelstege KHZPS-800 sendzimirförzinkad 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
800 mm
Höjd
55 mm