Kabelstege KHZPV-200 6m Fzv
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 717982
EAN kod: 7321677179824
Benämning: Kabelstege KHZPV-200 6m Fzv
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120422 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-200 varmförzinkad 6 m.
Benämning
Kabelstege KHZPV-200 6m Fzv
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-200 varmförzinkad 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
200 mm
Höjd
150 mm