Kabelstege KHZPV-500 6m Fzv vit
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: 723393
EAN kod: 7321677233939
Benämning: Kabelstege KHZPV-500 6m Fzv vit
Miljökorrosivitetsklass
Wibe Group. 1120439 - Wibe - Kabelstege KHZPV förstärkt-500 stål Zinkpox vit 6 m.
Kommersiellt och webb
Färg
White NCS S 0500 N gl30
Lokal kod (e-nr)
Benämning
Benämning medium
Kabelstege KHZPV förstärkt-500 stål Zinkpox vit 6 m.
Längd
6000 mm
Bredd
500 mm
Höjd
150 mm