Kabelstege KHZSP-200 3m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU794439
EAN kod: 3606480446795
Benämning: Kabelstege KHZSP-200 3m Sf
Benämning
Kabelstege KHZSP-200 3m Sf
Benämning medium
Längd
3000 mm
Bredd
200 mm
Höjd
55 mm