Kabelstege KHZSP-200 6m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU794445
EAN kod: 3606480446856
Benämning: Kabelstege KHZSP-200 6m Sf
Benämning
Kabelstege KHZSP-200 6m Sf
Benämning medium
Längd
6000 mm
Bredd
200 mm
Höjd
55 mm