Kabelstege KHZSP-300 3m Sf
Aktiv artikel
E nummer
Artikelnummer: CSU794440
EAN kod: 3606480446801
Benämning: Kabelstege KHZSP-300 3m Sf
Benämning
Kabelstege KHZSP-300 3m Sf
Benämning medium
Längd
3000 mm
Bredd
300 mm
Höjd
55 mm